Knight Online Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online Forumları

Knight Oynayan Tüm Arkadaslarımızın Ortak Sitesi!!!

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sanalikada kahve makinesi çılgınlığı

4 posters
YazarMesaj
evrimsel
Yeni Knightcı
Yeni Knightcı

Server : ares
Silah : iron bow
Knight Humanı : human

sanalikada kahve makinesi çılgınlığı Empty
MesajKonu: sanalikada kahve makinesi çılgınlığı   sanalikada kahve makinesi çılgınlığı Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 5:56 pm

selam sanalikacı arkadaşlar ben bu oyunu 5 aydır oynuyorum oyunda ki nickim de evrimsel sizlerde arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. sanalika bize güzel bir süpriz yapmış konudan bahsedeyim. Kırmızı kahve makinesi yeni reklam kampanyasında gördüm on numara yapmışlar uygun fiyata gelmiş yalnız turkcell hat olması gerekiyor. oynamadan önce sizlerde bir göz atın.
hatta durun görseli ekleyim de kendiniz görün

sanalikada kahve makinesi çılgınlığı 7rb2l
excreaty
Yeni Knightcı
Yeni Knightcı

Silah : raptor
Knight Humanı : orc

MesajKonu: Geri: sanalikada kahve makinesi çılgınlığı   sanalikada kahve makinesi çılgınlığı Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 12:36 am

bende uzun süredir sanalikacılardınım sanalikanın böle bi yenilik gerekiyordu bence denemeyi düsünüyorum yorumlarınız neler alabilirmiyim biladerlerim?
draxis
Yeni Knightcı
Yeni Knightcı

Server : asd
Silah : asd
Knight Humanı : asd

MesajKonu: Geri: sanalikada kahve makinesi çılgınlığı   sanalikada kahve makinesi çılgınlığı Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 3:59 pm

popcorn ve dondurma makinesi sayesinde oyunda bir sürü yeni arkadaş edindim geçen dans partisi vardı orda popcorn ve dondurmaları dağıtıp yeni insanlarla tanıştım gerçekten çok keyifli kredi kartım olmadığı için sanalikadan alışveriş yapamıyordum fakat turkcellin sağlamış olduğu mobil ödeme kolaylığı sayesinde artık keyfim yerinde yaz tatiline de gidemediğim için cafeden arkadaşlarla sanalikada eğleniyoruz.

oyundaki ismim draxis arkadaş listesine eklerseniz sevinirim Gülen Yüz 1 kerelik popcorn ve dondurmalar benden Gülen Yüz
excreaty
Yeni Knightcı
Yeni Knightcı

Silah : raptor
Knight Humanı : orc

MesajKonu: Geri: sanalikada kahve makinesi çılgınlığı   sanalikada kahve makinesi çılgınlığı Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 4:20 pm

yaza özel güzel bi süpriz yaptı sanalika insanlarla tanısmam daha kolaylastı buna benzer önerebilecege bilceginiz extralar varmı?
foreverbursa
Yeni Knightcı
Yeni Knightcı

Server : sadk
Silah : fadf
Knight Humanı : adefqw

MesajKonu: Geri: sanalikada kahve makinesi çılgınlığı   sanalikada kahve makinesi çılgınlığı Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 4:35 pm

evrimsel demiş ki:
selam sanalikacı arkadaşlar ben bu oyunu 5 aydır oynuyorum oyunda ki nickim de evrimsel sizlerde arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. sanalika bize güzel bir süpriz yapmış konudan bahsedeyim. Kırmızı kahve makinesi yeni reklam kampanyasında gördüm on numara yapmışlar uygun fiyata gelmiş yalnız turkcell hat olması gerekiyor. oynamadan önce sizlerde bir göz atın.
hatta durun görseli ekleyim de kendiniz görün

sanalikada kahve makinesi çılgınlığı 7rb2l

çok iyi kampanya hacı dayıı ben kullanıyorum foreverturkcell

sanalikada kahve makinesi çılgınlığı
1 sayfadaki 1 sayfası